Lies Verschuur

31 juli 2021

Tot onze spijt heeft het bericht dat Lies Verschuur op 76-jarige leeftijd is overleden ons bereikt. Lies heeft zich vele jaren als gewaardeerde vrijwilliger ingezet voor onze vereniging. Zo heeft zij jarenlang een grote rol gespeeld bij de racketavond en heeft zij de afgelopen jaren zich beschikbaar gesteld als weekdienst voor de kantinesleutel. Onze dank gaat uit naar Lies voor haar betrokkenheid bij de club. Wij zullen haar blijven herinneren als een fijne vrouw die voor onze vereniging altijd een warm hart toe droeg.

Wij wensen Cees, familie en vrienden de komende periode veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies.

Yvonne, Verena, Vincent, Emiel en Krista 

Nieuwscategorieën

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 180 551 698

Address

Schepenstraat 7A
2931 GP Krimpen aan de Lek

KVK-nummer

40341860